• Merkez Ofis
  • Ataşehir / İstanbul

Hakkımızda

Lenovo NoteBook Servis, herkese hitabeden çok çeşitli Lenovo ürünleri arasından biri satın alındığında kurulumdan itibaren aranabilecek bir platformdur. Kurumsal ve bireysel tüm Lenovo müşterilerinin satın almadan itibaren oluşabilecek tüm destek taleplerine cevap verebilmek, Lenovo ürünlerinin üretimden kaynaklanan sorunlarını çözmek, kurulum desteği vermek, ürünlerdeki arızanın belirlenmesi ve çözüm yolları konusunda destek vermek, üründen daha fazla verim alabilmek gibi konularda sürekli kendini yenileyen Lenovo NoteBook Servis, memnun müşteri portföyünü sürekli artırmaktadır.

Bireysel ve kurumsal Lenovo müşterileri için oluşturulmuş, 7/24 aranabilen çağrı merkezi destek hattı, satın alınan tüm Lenovo ürünleriyle ilgili kurulumdan itibaren bilgi alınabilecek bir servis hizmetidir. Kurumsal Lenovo müşterileri için ayrıca özel müşteri temsilcisi de talep edilebilmektedir. Firmanızla yapılan hizmet sözleşmesi gereğince ihtiyacınız olan her türlü desteği Lenovo NoteBook Servis size sunmaktadır. Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş istasyonları, network sistemleri, güvenlik ve depolama çözümleri gibi kapsamlı sistemlerin kurulumu ve çalıştırılması Lenovo NoteBook Servis tarafından yapılmakta, gerektiğinde kurumsal müşterilere ürünlerle ilgili verimli kullanım bilgisi de verilmektedir.

Image

EREN YILDIZ

Image

Neler Yapıyoruz

Profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Lenovo markasının destekcisi olarak Lenovo Servis adıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Lenovo marka laptop ve notebook cihazlarınız ile ilgili oluşabilecek her durumda konusunda uzman kişiler tarafından oluşturduğumuz teknik servis ve müşteri hizmetleri ekibimizle her zaman yanınızdayız.
Image

Teknik Analiz

Ürünleriniz profesyonel ekibimizce analiz edilir.
Image

Sorun ve Çözüm

İlgili Sorun ve Çözüm hakkında sizlere detaylı bilgi verilir.
Image

Onay Süreci

Sizinde onayınızla ilgili işlemler gerçekleştirilir.

Lenovo Servis

Lenovo NoteBook Servisim

Lenovo NoteBook Servisim masaüstü bilgisayarlarla kıyas edildiğinde dezavantajları olmakta. Bu dezavantajlardan birisine örnek verecek olursak, parça değiştirme konusunda masaüstü bilgisayarlara nazaran çok fazla kısıtlanmışlar ve bu durum son kullanıcının kendi imkanlarıyla parça değiştirmesine imkan vermemekte. Kasaların açılamaz olması, parçaların değiştirilememesi, donanımsal bir sorun olması durumunda servislere yönlenmemizi zorunlu kılmakta.Ancak, günümüz şartlarında servis tamirat hızları oldukça gelişmiş durumda. Örnek verecek olursak Lenovo marka bir dizüstü bilgisayarınız var ve garanti süresi içerisinde arızalandı. Bu bilgisayarınızı Lenovo NoteBook Servisim noktalarından birine hızlıca ulaştırabilirsiniz ve belki de 1 hafta gibi inanılmaz kısa bir sürede tamir olup size geri ulaştırılabilmekte.

Cihazınızı kendiniz açmak istemeniz durumunda garanti dışı kalacaktır. Ayrıca yetkili olmayan servislere götürmeniz durumunda da cihaz garanti dışı kalacaktır. Bu nedenle herhangi bir arıza durumunda Lenovo Laptop Servisi dışında herhangi bir servise başvurmayınız. Çünkü yetkisiz ve kalitesiz bir servis müdahalesi cihazınızı geri dönülemez bir sorunla baş başa bırakabilir. Bu durumda sizler için daha çok maddi sıkıntıya sokacaktır. Lenovo Servisleri, herhangi bir arıza durumunda cihazınızı adresinizden anlaşmalı kargo ile alarak tamir merkezine ulaştırır. Burada cihazınızın arıza durumuna göre (parça değişimi, arızalı parçanın onarımı, yazılımsal sorunların giderilmesi gibi) belirli bir süre içerisinde cihazınız tamir edilir ve gerekli testlerin yapılmasının ardından cihazın alındığı adrese tekrar ulaştırılır.Bütün bu işlemler göz açıp kapayıncaya kadar geçecektir ve de laptop kullanıcılarının masaüstü kullanıma göre dezavantajlarından bir tanesi de böylelikle ortadan kalkacaktır. Unutmayınız ki laptop bilgisayarların bu dezavantajı sadece arızalanmaları durumunda bu şekildedir. Aynı süreç masaüstü bilgisayarlar için de geçerlidir.

Lenovo Teknik Servislerine Nasıl Arızalı Ürün Gönderebiliriz? Lenovo laptoplarınız için garantili cihaz onarımı nasıl gerçekleştirilir? Servise ürün nasıl gönderebiliriz? Levono marka dizüstü bilgisayara sahipsiz ve cihazınız arızalandıysa garanti koşullarından yararlanmak ve cihazınızı hızlı bir şekilde teknik servise ulaştırabilmek için bu yazımızı dikkatlice takip edebilirsiniz. Bilgisayarlar günümüzün değişmeyecek ender teknolojik ürünlerinden birisidir. Değişmeyecek derken vazgeçemeyeceğimiz anlamında neredeyse bir ömür haşır neşir olacağımız teknolojik ürünlerdir. Değişen ise sadece teknik özellikleri ve dış görünümleri olacaktır. Bilgisayarlar hayatımıza girdiğinden bu yana, gerek iş hayatımızda, gerekse de sosyal hayatımızda birçok işimizin iş yükünü hafifleterek bizlere olumlu anlamda birçok katkılar sağlamışlardır. İlk üretildiği yıllarda neredeyse bir oda büyüklüğünde ve kablolarının metrelerce uzunlukta olması, zamanın teknoloji ile o oranda mümkün olmuştu. Bir komutu algılayarak işlem yapması neredeyse 1 gün ve daha fazla süre almaktaydı.

Günümüze kadar birçok evrim geçiren bilgisayarlar giderek küçülmeye başladılar. Bu küçülme görsel açıdan yani dış görünüş açısından olmaktaydı. Performans açısından bakıldığında boyutlarının küçülmesine oranla çok daha büyük bir büyümeye sahipler. Günler süren bir işlemden saniyede milyonlarca işlem yapabilen bir süreç geçirdiler. Bu da bilgisayarların nasıl bir gelişme gösterdiğinin açık bir örneği. Görünüm açısından neredeyse avucumuza sığacak kadar küçülen bilgisayarlar, hayatımızın her anında bizlere kolaylık sağlamaya devam ediyorlar. Günümüzde en çok tercih edilen bilgisayar türleri olarak dizüstü bilgisayarlar gösterilebilir. Neden derseniz, dizüstü bilgisayarlar gittiğimiz her yere beraberimizde götürebileceğimiz, tatillerde, seyahatler de ve ofiste olmadığımız her anımızda bizlere iş ile ilgili dokümanlarımızı yanımızda taşıma olanağı sunmaktadır. Masaüstü bilgisayarlara oranla daha pratik kullanım avantajı sunmaktalar. Tabi ki bu kullanım avantajı sadece iş dünyasıyla sınırlı değil. Eğlence amaçlı gittiğimiz her yerde oyunlarımızı oynayabilir, sevdiklerimizle iletişime geçebilir ve bunu her yere yanımızda taşıma rahatlığında yapabilme özgürlüğüne sahibiz.

Lenovo marka cihazlarınız için alanında uzman kadromuzla size en hızlı teknik servisi sağlıyoruz.

LENOVO NOTEBOOK SERVİSİ

Lenovo NoteBook Servisi
Müşterilerimiz ne diyor?

Görüşler

Hemen yazmaya başla!
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Lenovo NoteBook Servisim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim.